Prestala sam da pijem legravan posle toga sam normalno dobila menstruaciju, medjutim posle 2 nedelje mi se opet javila tackasta menstruacija, da li treba da se javim ginekologu ili je to normalno? Imam jos jedno pitanja. Imam bolan odnos, jako me boli toliko da ne mogu da izdrzim, imam osecaj da me ne boli unutra nego te usnice. Bila sam kod ginekologa vise puta zbog toga, uzek mi da neke vaginalete, pap mi je u redu, kao i jajnici.

    Odgovoreno: 13. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proerili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com