Postovani, molila bih vas za kratku konsultaciju dok ne odem na zakazan pregled, naime, 08. 11. Sam dobila menstruaciju sa zakasnjenjem od 2 dana (sto nije cudno u mojim ciklusima) . Problem je u tome sto do danas 13. 11, dnevno nije islo toliko da napuni ni pola uloska, sa propratnim mnogo slabijim bolovima u donjem delu stomaka nego inace (sto nije karakteristicno za mene) , a danas sam naprasno u jednom trenutku osetila jake bolove u donjem delu stomaka i prilikom odlaska u toalet uvidela poveci iscedak koji nije bio krvav vec boje mesa, kao da je parce mesa ispalo iz mene. S obzirom da smo "radili na bebi" ovaj mesec da li da sumnjam da je u pitanju prekid rane trudnoce ili ovakve pojave mogu biti uzrok neceg drugog. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, zatim uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.