Postovani doktore, imala sam odnos dva dana pre ocekivane menstruacij i ostala sam trudna, test je pozitivan. Kako je proslo 17dana od odnosa jos nisam otisla na uz, jer je jos rano. Medjutim, pre dva dana mi se pojavio braon sekret, samo jednom u toku dana, pa juce nista i jutros ponovo. Veoma sam zabrinuta, molim vas da mi odgovorite. Hvala

    Odgovoreno: 13. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Izuzetno je retko da se zatrudni 2 dana pred menstruaciju, javite se vasem ginekolog da vas pregleda i prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.