1. Clearblue test sa pokazivacem zaceca

    Pitanje broj: #132247

    Dobar dan.
    Imam jedan problem. Uvijek su bile redovne osim u 4 mj. Kad mi je dosla 30.04 umjesto 22.4. U zadnjih pola godine i više dosta sam bila pod stresom, pila antidepresive. Uglavnom. Zatim zadnja menstruacija 30.05. Moram napomenuti da vec duze vrijeme sigurno u zadnjih godinu dana nemam obilne menstruacije. Oskudne su i traju svega 2 ili 3 dana. Za ovu zadnju se ne sjecam koliko je trajala. 30.06. Nisam dobila menstruaciju i 3 dana kasnije napravila sam Clearblue test sa pokazivacem zaceca. Nisam sigurna da li je bio jutarnji urin, ali pokazao je pozitivno i pisalo je da je do začeća doslo prije 1-2 tjedna. 07.07 sam otisla na pregled i doktorica kaze da ne vidi nista, ali me svejedno narucila opet 30.07. Tada je odjedanput vidjela plod. Crl 14.0 mm.

    Da napomenem da je na slici od ultrazvuka pisalo ga8w5d, a ispod slike ga7w5d. Nista ne razumijem, iz ordinacije sam izasla totalno zbunjena. :-/ Pitala sam ju kako prije nije nista vidjela, ali rekla je pa vidi se. Isto kada sam ju pitala pa kada sam onda začela ustvari rekla mi je oko 15 u mjesecu. Zar nije to preveliki plod za razdoblje od 15.6 do 30.7? Da li je moguce da sam zatrudnjela odmah par dana nakon menstruacije? Takoder 09.7 sam radila Betu i rezultat je bio 1743. U laboratoriju su rekli da je to rana trudnoca, a ginekologinja da to nije pokazatelj trajanja trudnoce. Osjecam se uzasno jer ne znam u biti kada mi je termin. Goglala sam o svemu tome pomalo, ali na svakoj stranici pise drugacije. Bila bi vam jako zahvalna na odgovoru.

    Hvala!