Postovani, zadnjih par dana me boli dole kad piskim, a pre dva dana kada sam piskila i kada sam se obrisala bilo je malo krvi na papiru. . . Da li je moguce da sam se tako prehladila, ili mi se mozda i skuplja materica jer sam se porodila pre 5 meseci?

    Odgovoreno: 16. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase oitanje, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com