Postovani, bila sam danas na pregledu i doktor mi je otkrio da imam ektopican grlic materice, da imam dosta sekreta, a ostali nalaz je uredan. Imam 17 godina i pijem legravan. Zanima me da li je taj ektopican grlic opasan i sta to tacno znaci. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Ektopican grlic materice je promene koja nastaje usled upale grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com