Postovani, pre mesec dana sam dobila veoma jake bolove u besici i otezano disanje zbog toga. Radila sam analizu mokrace i rezlutati su sterilni. Medjutim evo vec 5 dana za redom konstantno imam bolove u donjem delu stomaka, gde najvise bol varira u donju levu stranu. Ceo stomak mi se naduje i veoma je tvrd i opet dovodi do otezanog disanja. I uopste nemam apetit. Prosle godine sam imala malu urninarnu infekciju i od tada nisam imala nikakve bolove. Trenutno nemam knjizicu pa ne mogu da posetim lekara. Da li mozda znate o cemu se radi? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .