Ginekolog mi je 2. 10. 2014. Rekao da sam trudna, velicina ploda je 17x10. Uradila sam test ujutru, bio je negativan. Otisla sam nakon menstracije 22. 10. 2014. Rekao je da je materica cista, ali imam desni jajnik 3 puta veci od levog. Prepisao mi je diane 35 bez nekog pregleda ili pitanja. Danas sam citala uputstvo iz leka, i na sajtu sam pronasla neke cinjenica koje su me zabrinule da ih koristim. Moja majka i baka su imale rak dojki, moja prabaka je umrla od izliva krvi u mozak. Plasim se tromboze i plucne ebolije jer sam pusac, manje od pola pakle dnevno pusim. Zanima me vase iskreno misljenje. Imam 20 godina i plasim se da ih pijem. Juce sam prvu popila

    Odgovoreno: 16. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanje, savetujem vam da proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu hormonsku ne kontraceptivnu terapiju.