Postovani, 2011 godine mi je potpuno izostala menstruacija (u 54. Godini zivota) medjutim, ponovo se vratila godinu dana kasnije i evo i dan danas mi traje. Ne dobijam svaki mesec, a kad dobijem to ovako izgleda: prva dva dana nekoliko kapi, treci dan obilno, cetvrti skoro nista, peti dan poprilicno krvarim. Da li je normalno to sto mi se cikus vratio? I posto mi je krvna slika malo losija, da li je mozda krvarenje uzrok? Hvala na odgovorima

    Odgovoreno: 13. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Desava se, savetujem vam da se javite vaseg ginekologa da vas pregleda, uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.