Postovani, pre 2, 3h sam imala odnose. . . Kondom nam je puko ali samo pri kraju tj oko kruga. . . Za svaki slucaj danas cu popiti pilulu za dan sutra. . Zanima me da li postoje sanse da ostanem u drugom stanju i koje su sanse da me pilula zastiti od nezeljenje trudnoce?

    Odgovoreno: 16. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sm dobio vase pitanje, postoji sanse da zatrudnite ako su vam plodni dani, uzmite pilula za dan posle ako su vam bili plodni dani.