1. Poslednji seksualni odnos

    Pitanje broj: #132137

    U aprilu sam napunila 18 godina, i u aprilu sam imala poslednji seksualni odnos, nakon odnosa sutradan sam dobila menstruaciju i to obilnu, po prvi put, tako jaku. Trajala mi je 6 dana i posle uopšte nisam dobila menstruaciju. U aprilu sam zadnji put imala menstruaciju, i evo sad je novembar ja jos nisam dobila. Radila sam 3 testa za trudnocu i sva tri su negativna, zanima me sta da radim? I menstruacija mi nije redovna, gotovo nikad nije ni bila. Treba mi savet. Hitnooo.

    Odgovoreno: 25. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, verovatno imate hormonski poremecaj, zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruciju zatim proverite hormonski status.