Dobar dan, imala sam bolove u donjem delu stomaka i otisla sam kod ginekologa. Rekao mi je da imam ciste na jajnicim 5cm sa 5cm. Koliko je to opasno? I moze samo jos nesto. Kad sam to otkril dobila sam uput na betaniju u medjuvremenu dok nije dosao termin za pregled sam ja dobila menstruciju i kadaa sam otisla na pregled rekli su mi da nemam ciste. Mozete to da mi pojasnite? Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 09. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, verovatno da je cista pukla, ponovite uz pregled posle 21 dan ciklusa. Proverite horomonski status.