Sa deckom sam pola godine, njemu je sad u brisu pronadjena ureaplazma, ja sam pre mesec dana radila iste briseve i bili su negativni. Doktor mu je rekao da se kod zena ne vidi ova bakterija uvek u brisu, da li je to tacno? Da napomenem da pijem kontracepciju, da li to mozda utice na rezultate briseva?

    Odgovoreno: 09. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, kontraceptvnih pilula nemaju veze sa ureaplazmom.