Poštvotani radila sam vaginalni i cervikalni bris i nalazi su: gljivice iz roda candida, enterococcus spp, lactobacillus spp, blastospore (veliki broj) , dosta leukocita, epitelne ćelije, gram + koke, gram+bacili tipa lactobacillus. Već godinu danas giinekolog neće da me primi na pregled pa sam se zabrinula kad sam videla nalaze. Možete li mi reći da li je ovo nešto ozbiljno?

    Odgovoreno: 09. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Imate mesovito infekciju, vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com