Postovani, javilo mi se krvarenje izmedju dva ciklusa, poslrdnji ciklus sam imala 16. 10. 2014 koji je trajao 4 dana nije bio obilan, krvarenje mi je pocelo 02. 11. 2014, nije obilno, krenulo je prvo od neke braonkasto narandzaste boje a sada je uglavnom svetlo crveno po nekada i mslo tamnije, nemam bolove ali osecam pritissk u donjem delu stomska i neki nelagodan osecaj, imam prblema ni sa cestim morenjem, cesto idem u vece, jedino sto osecam kso da se nisam dovoljno ispraznila, na ulosku nema mnogo krvi ali zato kada se obrisem ima na papiru, pijem lodzest vec tri godine kako bi regulisala i imala redovan viklus, bila sam na uz pre dva dana i pregledu foktorks kaze da je sve u redu. Molim vas za vase misljenje i savet.

    Odgovoreno: 07. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da imate upalu grlica materice (cervicitis) .