Postovani imam pitanje! Menstruaciju sam izazvala sa cyclo pila sam u septembru i dobila 05. 10. Sad sam opet dobila al bez tableta pa me zanima posto opet pijem al ovog puta od 2 og dana ciklusa dali se piju i bele i braon. I jos nesto od 5 do 9 dana ciklusa treba da pijem klomifen? Da li je to u redu jer mi gin nije objasnio? Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Ako pijete cycloproginova. Nemam iskustva da ga kombinujem sa klomifenom, zato vam savetujem da se javite vasem lekaru da vam objasni nacin kako se kombinuje.