Imam krvarenje koje traje vec 4 dana, nekada je manje nekada malo vise, nije obilno, na ulosku ga nema toliko ali zato ga ima na papiru dosta kada se obrisem, pocelo je sa braon bojom, preko narandzaste, svetlo roze do bordo, krvarenje se javilo 20. Dan ciklusa, inace koristim lodzest vec tri godine kako bi dobijala redovan ciklus, imam blag pritisak u donjem delu stomaka i potrebu za cestim mokrenjem, po nekada osetim blago ziganje i grceve u predelu jajnika i besike, bila sam kod svog lekara gde mi je uradjen samo vaginalni pregled i uz, doktorka mi je rekla da je za zasda sve uredu, nma nikakvih promena, grudi su mi jako osetljive na dodir i bolne, sto nije svakog meseca bas tako. Interesuje me vase misljenje i savet.

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #132040

    • Dr Rami Aburas 29. 01. 2015.

      Postovana, pogresno vam je upucen odgovor. Sto se tice vaseg stanja desava se da dodje do blagog krvarenja, sto se tice bolova u donjem stomaku i cesceg mokrenja savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .