Poštovani u 34 sam nedelji trudnoće imala sam u brisu kandidu i doktorka mi je prepisala lomexin vaginaletu sad nakon dve nedelje od korišćenja lomexina povratila mi se kandida pa me zanima da li bi smela opet koristiti lomexin s obzirom da je prošlo 2 nedelje? Inače candida se vratila jer nisam baš pazila na ishranu i jela sam slatkiša

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Ako vam je vas ginekolog vec prepisao ranije lomexin vag. Mozete da ponovite istu terapiju, savetujem vam cesce ispiranje rastvorom kaljum hipermangan (roza boje) .