Postovani, postavila sam pitanje i urolozima ali nisam dobila odgovor pa sam odlucila da pitam vas kao srodne struke. Decko i ja smo imali odnos za vreme mog krvarenja uzrokovanim realcijom tela na yasmin tablete. On je osetio jak bol za vreme odnosa, kao i ja. Ujutru je meni vagina otekla i osetila sam peckanje, a on jak svrab. Moram priznati da sam se uspanicila. Da li je kod njega to reakcija zbog mog krvarenja?

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvayno leciti.