Postovanje, ovog meseca pocela sam da pijem yasmin tablete za kontracepciju uz savetovanje sa ginekologom i ultrazvuk (nalaz uredan) . Pri kraju sam kutije, ali konstantno imam krvarenje. Bila sam kod svog ginekologa ustanovljeno je da je to normalna reakcija tela na tablete. Danas sam primetila da mi je vagina malo otecena i da osecam blagi bol pri dodiru u donjom delu vagine. Imam li razloga za brigu i kako bih mogla to sanirati?

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Da, desava se takava reakcija, medjutim vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba aekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com