Postovani, stigli su mi rezultati: bris egzocerviksa i endocerviksa - mikroskopski: citoloskim pregledom nadjene su celije superficijalnog i intermedijalnog sloja plocastog epitela, endocervikalne cilindricne celije, histiociti, dosta neutrofila, sluz. Papa ii, vs iii bethesda: nilm (nalaz negativan za intraepitelnu leziju i malignitet) . Hvala!

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com