Postovanje, posle poslednjeg odnosa primetila sam da mi je vagina natecena. Usnice su veoma crvene i naduvene. Primetila sam da mi je i vagina suvlja. Osecam blagi bol i neprijatnost u predelu klitorisa. Sta bih mogla da uradim? Neki cajevi i prirodni putevi? Razmisljala sam o kanesten kremi hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevim da biste proverili da imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.