Molim vas doktore ili doktorka, pomozite mi brzo. . Kada sa dva prsta rasirim vaginu sve mi je jako crveno i unutar i spolja, jako me pece, svrbi i boli, i mirise na antibiotike ili neki sirup, mada nista ne koristim. . Ne peca me kad piskim ali je inace jako bolno i uzasno. Sta bi moglo da bude? I cime da to izlecim, molim vas, prirodnim putem ili nesto u apoteci da uzmem?? Hvala unapred. .

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.