Poštovani, do unazad tri sedmice konzumirala sam yaz tablete zbog neredovne menstruacije po receptu moje doktorice. Imala sam menstruaciju 30. 9. Nezasticene seksualne odnose sam imala u periodu od 19. 10. Do 30. 10. S tim da sam imala menstruaciju 24. 10. Do 29. 10. I tokom menstruacije sam imala nezasticene odnose i pri svim odnosima je partner ejakulirao u mene. 30. 10 sam uradila test na trudnocu i bio je negativan, ali sam ja u svakom slucaju popila tabletu za dan poslije pidana 1. 5 mg. 3. 11. Sam pocela krvariti ne obilno, ali iscjedak postoji. Zanima me kolike su mogucnosti da sam trudna i kada bih mogla uraditi ponovo test na trudnocu d to provjerim? Hvala vam unaprijed, molim vas hitan odgovor

    Odgovoreno: 03. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Cim uzimate oralnu kontracepciju onda ste zasticeni i nema potrebe za bilo koju drugu zastitu, tako da niste trebali da uzimate tab. Za dan posle. Javite se vasim ginekologu da vas pregleda.