Prvi put sam spavala sa deckom pre nekih mesec dana, nije bilo krvi mozda po koja tackica. Nakon toga sam dobila manju infekciju koristila sam vaginaletu preporucenu od strane lekara i svrab je prosao. Spavali smo posle toga vise puta i ponekad bi se mozda pojavila koja tackica krvi. Medjutim, poslednji put tokom odnosa smo primetili krv i to u vecoj kolicini, prestali smo sa seksom ali sutradan sam idalje imala krv i peckalo me je kao da me neko zateze dole ali to se i ranije desavalo. Tacnije to je vise kao neka sluzava supstanca koju moja vagina izbacuje, ali ne znam zasto je to tako tek sada? Nemoguce je da mi je himen tek sada pukao. Takodje, za pocetnike moj decko i ja vodimo malo grublji seks ali tako je bilo i prethodnih puta. Molim vas da mi pomognete jer mislim da nije nista strasno ali sam se uplasila da li je sve uredu sa mnom i da li smem da nastavim sa odnosom? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .