Postovani, pre 7 dana sam izgubila nevinost. Od tad svaki dan krvarim po malo i kad pipnem ulaz u vaginu, boli me kao da sam se posekla, kao da imam ranicu. Na ogledalu se vidi da je to crveno i iziritirano. Mazala sam pavlovicevu mast. Da li treba da mazem neku drugu mast? Da li smem da imam odnose iako mi je taj ulaz bolan? Da li je normalno da krvarim pomalo i nakon 7 dana od prvog odnosa? Hvala unapred. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 03. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da napravite pauzu bes seksa 2-3 nedelje i da se isperete rastvorom kaljum hipermangan (roza boje) vise puta dnevno.