1. Provera spermogram&spermokultura

    Pitanje broj: #131902

    Pozz muz i ja pokusavamo vec 8 meseci da zatrudnim, ali nikako. Bila sam kod ginekologa i uradili mi PAPA test i sve je u redu. Ali i dalje je isto nista se ne menja sta mi vi preporucujete neke lekove ili?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite s permogram&spermoculturu muza, i da proverite vas hormonski status na sledeci nacin: FSH, LH, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.