Imam problem sa menstruacijom, poslednji put sam dobila 25. Avgusta i do sad nemam. Poksavam poslednja 4 meseca da zatrudnim ali bez uspeha, test je negativan. Mozete li mi reci sta je problem i da li uopste mogu zatrudneti ako mi izostaju menstruacije? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .