Poštovani, prije svega zahvaljujem vam se na ovoj mogućnosti za postavljanje pitanja. Imam 20 godina i već 3 mjeseca unazad menstruacija mi kasni više nego prije. Dešavalo se i prije da kasni tipa 4-5 dana ali mi je to bilo normalno zbog situacije koju sam preživljavala bilo je previse stresa. Da se vratim 3 mjeseca unazad. 30. 6 sam dobila nakon toga 16. 8, pa 23. 9 i za ovaj mjesec još uvijek ništa nema. U srijedu sam imala odnos sa momkom i u toku je krenula u maloj količni blijeda krv, međutim to mi se još jednom desilo prije 2 mjeseca. Mislila sam da dolazi menstruacija međutim stalo je. Meni se normalno dešavaju simpotmi menstruacije akne, promjene raspoloženja, bol u predjelu stomaka, jajnika, ali mi se desilo i u ovom mjescu blago peckanje tokom obavljanja male nužde, i kod iscjedka u zadnjih par mjeseci se osjeti baš jak miris koji mi je neugodan. Nadam se da mi možete reći o čemu se radi, biću vam jako zahvalna i hvala vam na izdvojenom vremenu za moj problem. Hvala vam unaprijed.

    Odgovoreno: 31. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici zatim proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kol. Poskopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .