Postovana, prilikom odnosa imam zensku ejakulaciju, medjutim ejakulat je izuzetno jakog i neprijatnog mirisa, tecan je kao voda, boja providna ili tek bledo zuta, da li je moguce da je infekcija u pitanju i na koji nacin to ispitati? Da li je dovoljan uzorak urina, obzirom da mislim da se analiza ove tecnosti ne vrsi? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #131844