Hitno mi je. Potreban mi je savet. Pre dvaipo meseca sam se porodila. . . To je bio prevremeni porodjaj. Imala sam spoljasne konce. Pre mesec ipo sam posle porodjaj imala odnose sa sa suprugom. . . Od tada pa sve do sada imam strasne bolove na pocetku. . . . I to ne prestaje. Svaki put kad pokusam da vodimo ljubav strasno me zaboli. Nisam bila kod tinekologa na pregledu jel se bojim. Da li mozeta da mi pomognete. . . .

    Odgovoreno: 30. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .