Poštovani, juce sam isla na redovnu kontrolu kod ginekloga, na kojoj mi je uradjen samo klasicni pregled (bez ultrazvuka) papa nalaz ce biti za par dana. Doktor mi je rekao da je sve u najboljem redu da nema potrebe ni da ukljuuje bilo kakvu terapiju. Takodje je rekao za blago crvenilo oko grlica materice koje je isto normalno. Poslednji put sam imala menstruaciju 3. 10. I danas, par dana prije nego sto trebam dobiti sam na gacicama nasla krv, kad sam se brisala par puta poslije nije bilo. Ne znam sta nije u redu? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 30. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com