Dobar dan. Pijem kontraceptivne pilule vec dve godine. Planiram da prestanem da ih uzimam. Kakve me promene ocekuju nakon prestanka, da li ce mentruacija kasniti, hoce li biti nekih nezeljenih dejstava? I da li pilule mogu imati dejstva na ponasanje prilikom uzimanja istih?

    Odgovoreno: 30. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Ako vam hormonski status uredan dobicete regulano mnestruaciju, inace oralne kontracepcije ponekad mogu izazvati nervozu i napetost.