Postovani, imao sam odnos sa devojkom bez zastite. Doslo je samo do dodirivanje polnih organa, himen nije probijen. Nije doslo je izbacivanje spermatozoida. Mojoj devojci sada ciklus kasni sedam dana, sta moze biti uzrok toga? I da li ima rizik?

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovani,
      Neka uradi kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem je da uradi uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi proverila da li su joj cisticni/policisticni jajnici, neka proveri hormonski status.