U posljednji mjesec dana poslije sexualnih odnosa kad uriniram osjecam bol i pece me nepodnosljivo, mislila sam da imam upalu mokracnih kanala, medjutim stalno vidim na gacicama ili ulosku bijel gust sekret, cudan miris, svrbez, sad vidim da krvarim a nemam mjesecni ciklus i ne treba da ga dobjem jos i to me je i podstaklo da vam pisem. Mislim da nije moguce da sam trudna, ako mozete da mi date neki savjet, hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.