Postovanje. Imam problem sa ciklusom, pre dva i po meseca sam se preselila u katar i izostale su mi dve menstruacije. Nikad ranije nisam imala problema, a i neposredno pred odlauzak sam isla na kontrolu i sve je bilo u redu. Sta raditi u slucaju da mi kasni i slwdeca menstruacija? Trenutno ovde ne mogu da idem kod lekara iz administracionih razloga. Hvala

    Odgovoreno: 30. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni kaknici, javite se ginekologu da vam izazove menstruaciju, zatim proverite hormonski status.