Od juce osecam jako peckanje i svrab u predelu genitalija, uporedo sa tim javlja se i konstantni bol u ledjima u predelu bubrega, kao jaca upala misica. Pre 20-tak dana pila sam antibiotik (amoksicilin) zbog upale grla, kao i svaki put posle upotrebe antibiotika javlja se ruzan osecaj zarenja na jeziku i grlu kao i to peckanje i svrab genitalija, uz pojacani svetlo zelenkasti sekret. Nakon pojave prvih simptoma, pila sam nistatin, kasnije i probiotik, koristila sam i canesten krem. Sve je bilo u redu do juce. Sada sam jako ocajna i ne znam sta da radim, kom lekaru da se obratim? Zaista vodim racuna o higijeni, a pri tom seksualne odnose nisam imala poslednjih 5 meseci, ne znam sta moze da bude uzrok pojave ovih simptoma? Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 01. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imte uplau grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti,

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com