Postovani, u poslijednih par mjeseci imam problema sa viginalnim sekretom. Prvo mi je na redovnom pregledu utvrdjen trihimonas. Nakon terapije simptomi su mi se jsvili ponovo i samoinicijatovno sam ponovila terapiju. Prilikom uzimanja terapije su mi se pojavili simptomi peckanja, bola, kao i ucestalog mokrenja i nelagode prililom mokrenja koji su sami nestali. Poslije toga se slicno simptomi cesto pojavljuju. Sekret mi je zuto zelen. Nekaf oskudan, nekad intezivan. Urin mi je bio los, nakon 2 kutije cefaleksina je sterilan, ali sekret i peckanje je i dalje tu sa vremena na vrijme. Papa test uredan. 3st cistoce. Ginekolog kaze da je sve i redu i da sam se opteretila, ali ja i dalje imam peckanje i nakon odnosa neki dan mi se pojavilo malo sukrvice u sekretu.

    Odgovoreno: 01. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) .