Postovani! Pozitivna sam na ureaplazmu evo vec pola god. Prva terapija bila je vibramicin d. Kontrolni nalaz je opet bio pozitivan. U medjuvremenu sam pila ciprocinal za eserihiju koja mi je izolovana vaginalnim brisom. Doktorka mi je dala terapiju eritromicin 7 dana i osmi dan jednokratnu dozu 1x2 subamed 500 medjutim nalaz mi je opet poz. Da napomenem da odnose sam imala iskljucivo sa prezervativom. Molim za savjet i koju terapiju bi mi vi preporucili? Unaprijed zahvalna!

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujemvam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalni&vaginalnim brisevim bakteriloski /mikoloski da biste dobili adekvatnu terapiju po antibiogramu, terapija treba biti bar 10-15 dna.