Postovani imam nedoumicu da li je sve ok. Naime porodila sam se pre skoro devet meseci i od pre dva- tri meseca kad imam odnose pred menstruaciju (tj dva-tri dana pre nego da dobijem) ima malo krvi. Par dana posle toga tek dobijem. Kad imam odnose posle menstruaacije sve je normalno, bez krvi. To se desava samo pred menstruaciju. Recite mi molim vas jel ima mesta za paniku. Unapred zahvalna. Ksenija

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Bez pnike, ako nemate smetnje prilikom odnose onda uradite uz pregled posle 21 dn ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.