Postovani, do unazad tri mjeseca moji ciklusi su bili redoviti, od prve menstruacije u zivotu. Posto mi je mestruacija kasnila dva mjeseca, svi testovi na trudnoscu su bili negativni, otisila sam ginekologu. Urađen je pregled, i kao terapiju sam dobila primolut nor. Nakon terapije 0d 4 dana, dobila sam izuzetno obilnu menst, sto je bilo i ocekivano. Prilikom pregleda, doktor je potvrdio da su jajnici u redu, i da nema naznaka menopauze. Medutim, ja opet nisam dobila, zadnji ciklus bio je 08. 09. 2014. Sve ovo me cini jako nervoznom, osjecam se "napuhanom", i u vjecitom sam iscekivanju. Sta bi bio vas prijedlog? Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu terapiju.