Zdravo ja hocu da pitam ja sam imala menstruaciju na 02. 10. 2014 koja je trajala samo 2 dana i posle je zastala pa posle 3 dana dok sam cistila poteklo mi je najedno pink krv i posle nekoliiko sati sam imala mal kafeavo. Obicno menstruacija mi traje po 5 dana. A sa muz pokusavamo da imame bebu i imali smo sex vo plodni dani sa pomos test za ovulaciju smo uradili plodni dani prosli mesec. Nekoliko dana predn naredna ovulacija imala sam neki beli iscedak prociran gustina kao na jaje. I cim sam dobila menstruaciju mislila sam da nisam trudna i pravila opet testovi za ovulaciju ii ovog meseca nije mi pokazo da imam ovulacija. A obicno sledim sa test svaki mesc imam. A jedna nedela posle dobijenu menstruacii od 2 dana imala sam i neki simptomi mnogo sam bila umorna i mnogo mi se spavase. Danas sam uradila i test za trudnoca i test je pokazao negativen. Sta mislite vi ima li neki sansi da sam trudna i zasto tako mi se izdrdavalo ovog mesec. Hvala vam unapred. Pozdrav od australija

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobijo vase pitanje, niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.