Postovani, imam jedan problem. . . Menstruaciju u avgustu dobila sam 13. Avgusta i trajala je do 17 avgusta. . . Pre toga menstruacija mi je kasnila 12 dana. . . Aaa posle toga dosla mi je 15 dana ranije 01. Septembra. . . Ja sam nevina, ali sam pokusala sa deckom da spavam, bolelo me je pa nismo uspeli. Sada mi menstruacija kasni vec 18 dana. Trebalo je da je dobijem 28. Septembra, aa sad je 16. Oktobar. Jako sam zabrinuta, da li je moguce da se zatrudni ako se decku desi ejakulacija, iako je devojka nevina. . .

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovani,
      Za svaki slucaj uradite kucni test za trudnocu, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.