Svakog mjeseca desetak dana prije ciklusa osjacam onako neki podmukao bol na lijovoj strani vise preme ledjima, kad upirem po stomaku nema nikavih bolova na dodir. Onako laicki receno imama utisak da je problem u mokracnim kanalima a ne gonekoloski. Kome se obratiti? A sve nestane prolaskom ciklusa

    Odgovoreno: 04. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici takodje vam savetujemda uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.