Zelim da znam zbog cega mi je stomak nadut, bas cesto mokrim, imam veliku zelju za jelom nekad osjetim bol u krstima, kad ocu da skocim unutar stomaka me bas zboli kao da imam neki teret, pa sam mislila da nisam u drugom stanju evo 3 nedelja skoro

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .