Postovani, imala sam pobacaj i stigli su mi rezultati sa patologije koji glase: obilan kiretman. Decidua u nekrozi i inflamaciji. Horionske resice. Arias-stella reakcija endometrijalnih zlezdi. Glavni patoloski nalaz je izrazit edem pojedinih resica i odlaganje fibrinoidne supstance u interviloznim prostorima. Interesuje me sta to znaci i da li cu moci ponovo da ostanem u drugom stanju. Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.