Poštovani, pitala bih vas koji je razlog da mi je poslednjih godinu dana menstruacija jako oskudna i kratkotrajana. Progesteron 21. Dana ciklusa je čak i visok (82nmol/l) . Hormoni 3. Dana ciklusa su uredni. Zaključak endokrinologa je da je hormonski status uredan. Da li to što su mi menstruacije oskudne znači da mi je endometrijum tanak i da ne može da dođe onda do implantacije? Kada sam radila hycosy na nalazu je pisalo da je endometrijum troslojan. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vm da proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa