Poštovani! U velikoj sam nedoumici pa se nadam da ćete mi pomoći. Prije 3 mjeseca uradila sam test za trudnoću uredno je urađen i u testnom prozorčiću se pojavila tanka linija svjetlo izražene boje. Dali je to test bio pozetivan? Jer samo nekoliko dana kasnije pojavilo mi se krvarenje slično menstrualnom a trajalo je znatno kraće od menstrualnog ciklusa. Prošlog mjeseca nije se pojavljivalo i opet sada se pojavilo. Grudi su mi jos uvjek nabujale trbuh i dalje je napuhan noge mi otiču kada hodam osjećam veliki zamor često mokrenje bol u donjem predjelu leđa. Dali se ipak radi o trudnoći ili? Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 05. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Ako su se pojavile 2 linije onda vam je test pozitivan, ako se pojavilo samo 1 linja (knotrolna) onda niste trudni. Javite vasem ginekologu da vas pregleda.