Postovani, imala sam problem sa neredovnom menstruaciom ali sam tri meseca pila lekove da mi se sredi ciklus i naredna 3 meseca mi je ciklus bio redovan i trajao je 4 dana i vio uvek veoma obilan. Proslog meseca mi je kasnio jedan dan i za 4 dana sam imala sve skupa za 3 puno uloske menstruaciju. Posle toga je moj suprug nekoliko puta svr*io u mene. I onda mi je zadnja mrnstruacija kasnila 5 dana a kad sam dobila prvi dan sam imala tamno crnu krv a drugi dan samo braon i to sve po malo. I nemam vise. Pa me zanima postoji li mogucnost da sam trudna? A i imam bolove u stomaku i nadutost. Grudi su mi jako osetljive vec 2 nedelje.

    Odgovoreno: 06. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitnje, uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativn uradite uz pregled (posle 21 dan ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.