Postovani, molila bih vas ako biste mi mogli odgovoriti na sledece pitanje. Naime, prethodna menstruacija bila mi je 16og avgusta, narednu ocekujem takodje oko 16og septembra, medjutim pre nekih 7 dana sam se prehladila, pa sam na antibioticima i lekovima protiv kaslja i od tada mi je krenulo svaki dan po malo krvi, ali dovoljno da moram staviti ulozak, to traje vec 7 dana, ali napominjem da nije menstruacija posto mi nije praceno bolovima i oskudno je. Pre 4 meseca bila sam na ginekoloskom pregledu gde mi je receno da je sve u redu. Da li je moguce da mi ta vanmenstrualna krv sada ide od prehlade? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 07. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Kasno sam dobio vase pitanje, savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.